Savranlı

Savranlı Kalite Politikası

        SAVRANLI YAPI olarak temel politikamız; Toplum çıkarları, çevreye duyarlılık, insan sağlığı ve güvenliği, kalite standartları konularına gösterilen hassasiyet, uyguladığı her projede ön plana çıkartmıştır.

Ayrıca müşteri ilişkilerimizde taahhütlerin önemini bilerek daima buna göre hareket etmeyi ve projeleri kusursuz uygulamayı, uzman kadrolarla hizmet kalitesinden ödün vermeden, zamanında, hatasız, ekonomik, güvenilir ve dünya standartlarına uygun hizmet sunmayı, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek sürekli gelişmeye açık kalıp, çalışanlarını eğiterek sorumluluk ve yetki vererek en etkin ve dinamik katılımı sağlamayı, kendisine ilke edinmiştir.

SAVRANLI YAPI`da projelerin sözleşmelere, yasal düzenlemelere ve işverenin isteklerine sadık kalacak şekilde yürütülmesi ve sözleşmelerde belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi temel esastır.

   Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğinin sürekli artırılması için SAVRANLI YAPI`nın müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesinde belirleyici rol üstlenen süreçlerin performans göstergeleri belirlenecek, ölçülebilir hedefler koyulacak ve gelişme takip edilecektir.