Savranlı

Savranlı Vizyon

        Savranlı Yapı, müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Aldığı projelere; Zamanında ve kaliteli üretim anlayışıyla yaklaşıp, stratejilerini bu ilke üzerine kurmuştur.

          Savranlı Yapı, “müşteri” kavramını farklı algılayan bakışı ile, sadece dış müşteri (ürünü ve hizmeti satın alan kişi) memnuniyetini değil; çalışanların mutluluğunu da önemsemektedir.

          Her bireyin verimini, yaratıcı yetenek ve becerisini kullanamayan organizasyonların başarılı olamayacağını bilen Savranlı Yapı; üretim ve pazarlama süreçlerinin bütününü ifade eden "sistem kalitesi"ni esas almıştır.

          Çünkü, Savranlı Yapı "Toplam Kalite Felsefesi"nin; yeni bir yönetim kişiliği ve kurum kültürü olduğunu bilmektedir ve yaşamın bütünlüğü ilkesi içinde bireylerin farklılıklarını, onların yaratıcılıklarını, ilke ve değerlerini hep ön planda tutmaya özen göstermiştir.
         

   Savranlı Yapı; Temel çıkış noktasını, "Kurumsal değerlere sahip çıkarak Ulusal ve Uluslararası standartında bir inşaat şirketi oluşturmak" şeklinde belirlemiştir.